RN55E1131BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E1131BRE6
JLCPCB Part #
C1792409
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors