Y17452K80000T9R
MFR.Part #
Y17452K80000T9R
JLCPCB Part #
C4094805
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 2.8kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS