RN55E1073BRSL
MFR.Part #
RN55E1073BRSL
JLCPCB Part #
C1805132
Description
-65℃~+175℃ 107kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors