BFC247964244
MFR.Part #
BFC247964244
JLCPCB Part #
C3788179
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 240nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS