RN55E1070BRSL
MFR.Part #
RN55E1070BRSL
JLCPCB Part #
C1805141
Description
-65℃~+175℃ 107Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors