RN55E1062BR36
MFR.Part #
RN55E1062BR36
JLCPCB Part #
C3423107
Description
-65℃~+175℃ 10.6kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors