RN55E8062BR36
MFR.Part #
RN55E8062BR36
JLCPCB Part #
C1788303
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors