RN55E1061BR36
MFR.Part #
RN55E1061BR36
JLCPCB Part #
C1787784
Description
-65℃~+175℃ 1.06kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors