RNC55J6193BSRE7
MFR.Part #
RNC55J6193BSRE7
JLCPCB Part #
C3512292
Description
-65℃~+175℃ 125mW 619kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors