RN55C6810BBSL
MFR.Part #
RN55C6810BBSL
JLCPCB Part #
C1427306
Description
-65℃~+175℃ 125mW 681Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors