RN55E1011BRSL
MFR.Part #
RN55E1011BRSL
JLCPCB Part #
C1805753
Description
-65℃~+175℃ 1.01kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors