RN55E1002DBSL
MFR.Part #
RN55E1002DBSL
JLCPCB Part #
C3355061
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors