RN55E1001FBSL
MFR.Part #
RN55E1001FBSL
JLCPCB Part #
C3571650
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors