RN55C7872FB14
MFR.Part #
RN55C7872FB14
JLCPCB Part #
C1414752
Description
-65℃~+175℃ 125mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors