RN55E1000DRSL
MFR.Part #
RN55E1000DRSL
JLCPCB Part #
C1807216
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors