RN60C4702FB14
MFR.Part #
RN60C4702FB14
JLCPCB Part #
C3356645
Description
-65℃~+175℃ 250mW 47kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors