RL07S331GR36
MFR.Part #
RL07S331GR36
JLCPCB Part #
C1766522
Description
-65℃~+175℃ 250mW 330Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors