RN55D9312FBSL
MFR.Part #
RN55D9312FBSL
JLCPCB Part #
C1427258
Description
-65℃~+175℃ 125mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors