RN55D9311FBSL
MFR.Part #
RN55D9311FBSL
JLCPCB Part #
C3556670
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors