RN55C9311FR36
MFR.Part #
RN55C9311FR36
JLCPCB Part #
C1766859
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors