RN55D86R6FBSL
MFR.Part #
RN55D86R6FBSL
JLCPCB Part #
C1427333
Description
-65℃~+175℃ 125mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors