CF1/4CT52R274J
MFR.Part #
CF1/4CT52R274J
JLCPCB Part #
C2613184
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 270kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS