RN55D84R5FBSL
MFR.Part #
RN55D84R5FBSL
JLCPCB Part #
C1427314
Description
-65℃~+175℃ 125mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors