RN55D8251FR36
MFR.Part #
RN55D8251FR36
JLCPCB Part #
C3508459
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors