RN55D7871FR36
MFR.Part #
RN55D7871FR36
JLCPCB Part #
C1765293
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors