RN55C7871FR36
MFR.Part #
RN55C7871FR36
JLCPCB Part #
C3473831
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors