RN55D7502FRE6
MFR.Part #
RN55D7502FRE6
JLCPCB Part #
C1856070
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors