CRCW080510K0FKTB
MFR.Part #
CRCW080510K0FKTB
JLCPCB Part #
C4039751
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount