RN55D7501FRE6
MFR.Part #
RN55D7501FRE6
JLCPCB Part #
C3431245
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors