RN55D7151FBSL
MFR.Part #
RN55D7151FBSL
JLCPCB Part #
C1427830
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.15kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors