RN55D6983FR36
MFR.Part #
RN55D6983FR36
JLCPCB Part #
C1766006
Description
-65℃~+175℃ 125mW 698kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors