RN55D64R9FBSL
MFR.Part #
RN55D64R9FBSL
JLCPCB Part #
C1427596
Description
-65℃~+175℃ 125mW 64.9Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors