RN55E64R9FBSL
MFR.Part #
RN55E64R9FBSL
JLCPCB Part #
C1426405
Description
-65℃~+175℃ 125mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors