RN55C98R8BBSL
MFR.Part #
RN55C98R8BBSL
JLCPCB Part #
C1428007
Description
-65℃~+175℃ 125mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors