RN55D6042FBSL
MFR.Part #
RN55D6042FBSL
JLCPCB Part #
C1427651
Description
-65℃~+175℃ 125mW 60.4kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors