RN55C18R7FB14
MFR.Part #
RN55C18R7FB14
JLCPCB Part #
C1414802
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors