RN55D52R3FB14
MFR.Part #
RN55D52R3FB14
JLCPCB Part #
C3574890
Description
-65℃~+175℃ 125mW 52.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors