RN55D5R23FB14
MFR.Part #
RN55D5R23FB14
JLCPCB Part #
C1416434
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.23Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors