RN50E3012CRE6
MFR.Part #
RN50E3012CRE6
JLCPCB Part #
C1805166
Description
-65℃~+175℃ 30.1kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors