RN55D51R0FB14
MFR.Part #
RN55D51R0FB14
JLCPCB Part #
C1394822
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors