CMF0710K000GKEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF0710K000GKEK
JLCPCB Part #
C1433322
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS