V15PM12-M3/H
MFR.Part #
V15PM12-M3/H
JLCPCB Part #
C7137726
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 120V 15A 220A 800uA@120V 840mV@15A TO-277A Schottky Diodes ROHS