RN55D4752FRE6
MFR.Part #
RN55D4752FRE6
JLCPCB Part #
C1856063
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 47.5kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors