RNC55J8452DSRE765
MFR.Part #
RNC55J8452DSRE765
JLCPCB Part #
C3412453
Description
-65℃~+175℃ 125mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors