RN55D3921FRE6
MFR.Part #
RN55D3921FRE6
JLCPCB Part #
C3532353
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors