RN55E5620DBSL
MFR.Part #
RN55E5620DBSL
JLCPCB Part #
C1433046
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors