RN55D3921FRSL
MFR.Part #
RN55D3921FRSL
JLCPCB Part #
C1782332
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors