RN55D3571FR36
MFR.Part #
RN55D3571FR36
JLCPCB Part #
C1765245
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors