RER55F30R1RC02
MFR.Part #
RER55F30R1RC02
JLCPCB Part #
C1573585
Description
30.1Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance