RN55D3161FRSL
MFR.Part #
RN55D3161FRSL
JLCPCB Part #
C3532351
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors